WhatsApp
Bizi Arayın

Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

Yapısı incelendiğinde herhangi bir kas yapısının bulunmadığı meme dokusu yağ ve süt bezlerinden oluşur. Zaman içinde bu göğüs dokusu ilerleyen yaş, yer çekimi, kilo alıp verme ya da emzirme gibi sebepler sonucunda eski formunu kaybedip, sarkmaya başlar. Kadınlar için en önemli bölgelerden biri olan göğüsler de bir operasyona ihtiyaç duyar.

Hasta ayakta muayene edildikten sonra operasyona karar verilir. Memenin baş kısmı ve meme bezleri miktarı ölçülür. Hasta hafif bir sarkmadan muzdaripse meme bezleri altına silikon meme protezleri yerleştirilir. Ancak sarkma ciddi boyutlarda ise, meme bezleri altına silikon meme protezi yerleştirilir ayrıca çoğunlukla meme toparlama işlemi de uygulanır. Bu işlemler sayesinde meme daha dolgun ve diri bir görünüm kazanmış olur. 

Kullanılacak yönteme göre işlem 2 ile 4 saat arası sürmektedir. Kesinlikle genel anestezi altında uygulanır. İşlemin hemen ardından buz kompress uygulamasına başlanır ve sporcu sütyeni tarzı sütyenler giyilmeli ve en az 1 ay kadar kullanılmalıdır. Memenin son şeklini alması yaklaşık 2 ay sürmektedir. Tüm bu işlemler hakkında bilgi almak için kurumumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için bizi arayabilirsiniz

Telefon Numaramız

0 (552) 333 73 83

Hızlı İletişim